Oferta

co oferujemy?

Gabinet musztardowy

Gabinet musztardowy, to pokój o powierzchni 13,5 m2, wyposażony w 2-osobową kanapę i wygodny fotel, co umożliwia prowadzenie zarówno spotkań indywidualnych, jak i sesji dla par. Najczęściej wykorzystywany jest na sesje psychoterapeutyczne, terapeutyczne, hipnoterapeutyczne, coachingowe oraz superwizje indywidualne i grupowe.
Ciepłe kolory, klimatyczne oświetlenie oraz stylowe tekstylia i dodatki tworzą harmonijną „przestrzeń do spotkania ze sobą”.
Dla osób wynajmujących dostępne są szafki i szuflady do przechowywania swoich materiałów. Po wcześniejszym uzgodnieniu, możliwe jest również umieszczenie w przedpokoju imiennych certyfikatów, ulotek oraz wizytówek.
Butelkowana woda i chusteczki higieniczne są uzupełniane na bieżąco.

Gabinet granatowy

Gabinet granatowy, to pokój o powierzchni 7,5 m2, wyposażony w biurko, profilowany fotel do pracy oraz wygodny fotel dla klienta lub klientki. Miejsce idealnie sprawdza się dla osób prowadzących konsultacje dietetyczne, prawnicze czy psychiatryczne. Osoby wynajmujące Gabinet musztardowy, doceniają wygodną przestrzeń Gabinetu granatowego do sporządzania notatek po sesjach czy też do spotkań odbywających się online.

Stylowe szafki oferują przestrzeń do przechowywania oraz tworzą idealne „tło” do webinarów oraz transmisji na żywo, których niezakłócona realizacja jest możliwa dzięki światłowodowi, dostępnemu zarówno jako Wi-Fi, jak i „po kablu”. Duże okno oraz 3 niezależne punkty świetlne doskonale spełniają wymogi każdego rodzaju spotkań.

Biuro

Praca zdalna, teraz częściowo wymuszona sytuacją epidemiczną, już na stałe wpisze się w naszą codzienność. Wychodząc naprzeciw potrzebom zacisznego (bez rodziny za ścianą), bezpiecznego (biuro na wyłączność w opłaconym czasie) miejsca do spokojnej pracy (z bezprzerwowym Internetem po światłowodzie) oraz na spotkania z klientem lub klientką (przy aromatycznej kawie czy gorącej herbacie) w pięknej okolicy Łazienek Królewskich i w sąsiedztwie cukierni i różnorodnych restauracji (na spacer i posilenie się w przerwie) oferujemy samodzielne mieszkanie do wykorzystania jako kameralne biuro. Gabinet do pracy mieści się na 3. piętrze przedwojennej kamienicy (bez windy) w niedalekiej odległości od doskonale skomunikowanej Trasy Łazienkowskiej, z ogrodzonym miejscem na rowery i w sąsiedztwie prywatnych parkingów z możliwością wykupienia abonamentu. 

Mini warsztaty

Zdarza Ci się prowadzić coaching grupowy lub warsztaty? A może prowadzisz regularną grupę terapeutyczną? Bez względu na to czy są to jednorazowe inicjatywy, a co za tym idzie interesują Cię pojedyncze godziny najmu czy też jest to stała część Twojej praktyki i korzystasz z tej formy spotkania w ramach wykupionego pakietu, jesteśmy gotowi przyjąć w tej formule do 10 osób. W cenie najmu zapewniamy 2-osobową kanapę, fotel i 7 rozkładanych krzeseł, jak również flipchart z markerami, podkładki do notowania oraz ciepłe i zimne napoje. W pobliżu gabinetu znajduje się piekarnia i cukiernia, w której można zamówić drobne przekąski dla uczestniczek i uczestników spotkania.

kiedy i jak?

Weryfikacja dostępności
Rezerwacja terminu
Płatność
na konto*
Kod
dostępu
Faktura
bez VAT
*Dane do przelewu:
Punkt Odniesienia. Marta Warszawska, 27 1140 2004 0000 3502 7974 6371

dostępne terminy

Dni tygodniaDostępność
poniedziałkiBRAK DOSTĘPNYCH GODZIN
wtorkiBRAK DOSTĘPNYCH GODZIN
środy7:00 - 14:00
czwartkiBRAK DOSTĘPNYCH GODZIN
piątkiBRAK DOSTĘPNYCH GODZIN
sobotyPAKIETY GODZINOWE W PRZEDZIALE 7:00 - 22:00
niedzielePAKIETY GODZINOWE W PRZEDZIALE 7:00 - 22:00
Weryfikacja bieżącej dostępności terminów pod numerem telefonu: 608 076 139

za ile?

PAKIETCENA (brutto)WARUNKI REZERWACJI
GODZINOWY 135 zł / godzina*cena za godzinę obowiązuje przy jednorazowej rezerwacji od 1 do 3 godzin (w tygodniu w godzinach 7:00 - 22:00)
GODZINOWY 225 zł / godzina*cena za godzinę obowiązuje przy jednorazowej rezerwacji od 4 do 6 godzin (w tygodniu w godzinach 7:00 - 22:00)
GODZINOWY 320 zł / godzina*cena za godzinę obowiązuje przy jednorazowej rezerwacji od 7 godzin wzwyż (w tygodniu w godzinach 7:00 - 22:00)
PORANNY330 zł / miesiąccena dotyczy wybranego dnia tygodnia przez cały miesiąc (w tygodniu w godzinach 7:00 - 14:00)
WIECZORNY400 zł / miesiąccena dotyczy wybranego dnia tygodnia przez cały miesiąc (w tygodniu w godzinach 15:00 - 22:00)
DOBOWY600 zł / miesiąccena dotyczy wybranego dnia tygodnia przez cały miesiąc (w tygodniu w godzinach 7:00 - 22:00)
WEEKENDOWY 190 zł / 3 godzinycena za pakiet 3 godzin w soboty i w niedziele (w godzinach 7:00 - 22:00)
WEEKENDOWY 2120 zł / 5 godzincena za pakiet 5 godzin w soboty i w niedziele (w godzinach 7:00 - 22:00)
WEEKENDOWY 3160 zł / 8 godzincena za pakiet 8 godzin w soboty i w niedziele (w godzinach 7:00 - 22:00)
* pakiety godzinowe obowiązują wyłącznie w pełnych godzinach i kończą się 5 minut przed pełną godziną